Je třeba myslet i na nás a na něco dobrého do našeho bříška. Na této stránce najdete katalog cukrovinek k objednání za velmi dobré ceny. vše je čerstvé, kvalitní a velmi chutné. 
Objednávejte zde :

NOVÝ KATALOG CUKROVINEK platný 2017-2018

http://www.global3000.cz/katalogcukrovinky.pdf

na e-mail: miloslava.bistra@seznam.cz.
Do objednávky napište celou adresu, tel.č.( nutné pro PPL, aby Vás mohla kontaktovat SMS, kdy a v kolik dopraví zboží ), u objednávky nad 1000,-Kč doprava zdarma!!!

Můžete využít i jinou možnost, a to CUKROVINKY – nákupy pro svou potřebu.
Chcete si kupovat CUKROVINKY v našem E-Shopu sami pro vlastní potřebu, kamarádky, spoluzaměstnance? Není nic jednoduššího než se přidat k nám a zaregistrovat se. Nákupy jsou obodované a tak můžete pak určitý sortiment mít za nižší ceny, kromě cukrovinek. K registraci je potřeba celá adresa, tel. číslo, email a pak je nutné ještě datum narození do smlouvy, zaplatit 250 Kč za reg. balíček a 50 Kč poštovné, celkem tedy 300 Kč ČR a já za vás vše vyřídím. SLOVENSKO 10 € reg. balíček, poštovné obyčejný balík 8 € = celkem 18 €, při ztrátě nelze dohledat nebo doporučený balík 10 €= celkem 20 €. Je to jediný poplatek, pak už nikdy žádný platit nebudete. Bankovní spojení pro provedení platby uvedu do žádosti o registraci.

Dále


Možnost SPOLUPRÁCE - SUPER přivýdělek!
Jedná se o přímý prodej cukrovinek. REGISTRACE za 250 Kč (Vita+C doplněk stravy) + poštovné, katalogy, smlouvu, platba předem na účet.  Je to jen jednorázový poplatek doživotně za firmu Global 3000, žádné jiné už se nikdy platit nebudou. Kilové bonbony mají prodejní cenu 89 nebo 112 Kč.  Máme i Pedro žvýkačky, pendreky, medvídky, lízátka. Je to formou načítacího MLM, tak že stoupáte podle svého obratu a obratu skupiny. Proto je i důležité příležitost nabízet dalším lidem. Jedná se o Českou firmu. Není nutné vzdělání, ale komunikativnost. Zákazníci se stále rádi vracejí a nakupují. Cukrovinky jdou sami na odbyt. Pokud Vás nabídka oslovila , stačí když mi napíšete vaše jméno, adresu, tel. číslo, datum narození, email a já Vás zaregistruji. Registrace je doživotní, žádné obnovovací poplatky, registrační balíček zasílám poštou doporučeně. Jdou na odbyt protože jsou čerstvé, měkounké, lahodné přímo od výrobce, navíc želé podporuje naše klouby. Pište nebo volejte:

Miloslava Bistrá , Prokopa Holého 739, 68606 Uherské Hradiště.
Tel. č.:728826772,
email: miloslava.bistra@seznam.cz


Samozřejmě, pokud NECHCETE PRACOVAT  nevadí, můžete si objednat výrobky přímo u nás a budou chutnější protože jsou čerstvé přímo z výroby a můžete nabízet registraci kamarádkám, známým nebo lidem na internetu. Při tomto způsobu však nezískáváte žádné body. 


No a vás asi bude zajímat, jak z toho můžete „něco mít“. Takže, veškeré nákupy jsou obodované a ty body se pořád načítají, nikdy se to nenuluje a jakmile dosáhnete určitou hranici, postoupíte na 2 pozici a to už dostáváte zpět peníze ze svých nákupů a protože každý může přivádět další zájemce, tak můžete dostávat odměnu i z vaší skupiny (a protože preferuji budování sítě do hloubky, aby mě lidi neodpadávali, tak i vám dám do skupiny několik dalších zájemců pokud vidím snahu). Jelikož se body pořád načítají, tak nikdy nespadnete zpět dolů, ale pořád postupně postupujete na vyšší pozice, kde můžete vydělat zase o něco víc peněz.

Povinné body: pozice: 2,3 - 1 bod, pozice: 4,5,6 - 2 body, pozice: 7,8,9 - 3 body-platí od 1.3.2012

Získejte DRUHOU VÝPLATU každý měsíc ! 
Vytvořte si úplnou finanční nezávislost můžete mít spoustu volného času .
Přivýdělek na 2-3 hodinky denně. Chcete si vydělat třeba na zaplacení složenek? Nebo si sami nakupovat CUKROVINKY a něco z toho mít ! Vidíte sami, že to jde! Za 10/16 7928 Kč, listopad 11509,- Kč, záleží jak který měsíc pracujete. Pište si o informace na email: miloslava.bistra@seznam.cz nebo volejte 728826772 
Budu Váš NADSPONZOR a vše vás naučím.

Chcete jen objednat cukrovinky BEZ REGISTRACE? V tom případě napište celou adresu, tel. číslo, nutné pro PPL,aby vás mohla kontaktovat SMS, kdy vám zboží dopraví a v jakém čase, číslo výrobku a kusy 


Zboží rozváží PPL, avšak vybrané regiony v určité dny rozváží přímo firma
Viz seznam

Pondělí: Chrudim, Pardubice, Vysoké Mýto a okolí měst

Úterý: Znojmo, Moravské Budějovice, Svitavy, Moravská a Česká Třebová, Polička,
Ústí nad Orlicí, Litomyšl a okolí měst

Středa: Brno, Brno-venkov, Velká Bíteš, Třebíč a okolí měst

Čtvrtek: Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou, Holcův Jeníkov, Chotěboř, Ždírec, Třebíčsko, Jemnice, Ivančice a okolí měst

Pátek: ŽĎÁR, PŘIBYSLAV,NOVÉ MĚSTO, BYSTŘICE N.P,TIŠNOV, VÍR - JIHLAVA,POLNÁ,HUMPOLEC,PELHŘIMOV,PACOV,KAMENICE,TELČ,TŘE-ŠŤ,BATELOV,STONAŘOV a okolí měst